Digitalni multimetar 9705, Victory serija, DC 200 mV–1000 V, AC 2–750 V, DC 200 μA–20 A
Dostupno
Product delivery banner
redeem -10% za nove korisnike uz kod: NEWHR
20 svibanj - 31 svibanj
Jednostavan povratak
  • lock Sigurno plaćanje
  • assignment_return Povrat bez muke
  • policy Zaštita osobnih podataka
  • local_shipping Sigurna dostava
Prodavatelj prihvaća povrate za ovaj proizvod u roku od 14 dana.
Badu.bg nije odgovoran za kupnju Digitalni multimetar 9705, Victory serija, DC 200 mV–1000 V, AC 2–750 V, DC 200 μA–20 A od Multimetri izvan obrasca za narudžbu.
Specifikacije proizvoda
  • porijeklo: SZ
  • uvozi li se: Ne
  • marka: Victory
  • model: 9705
  • vrsta: Digitalni multimetar
  • stil: Ručni multimetar
  • svrha: Za profesionalnu upotrebu
  • razina sigurnosti: A
  • Certifikacija i standardi: Nacionalni standard
  • Automatski raspon: Da
  • Test alarma za uključenje/isključenje: Da
  • Test dioda: Da
  • Zadržavanje podataka: Da
  • Automatsko isključivanje: Da
  • DC napon raspon: 200MV-1000V
  • AC napon raspon: 2V-750V